sluiten
achtergrond
Nederlands English Deutsch Francais


Contact

MVL Group
Coenecoop 13, 2741 PG Waddinxveen
Postbus 167, 2740 AD Waddinxveen
Telefoon: +31 (0)88 0180700
E-mail: info@mvl.nl

MVL Co-Packing
Coenecoop 12b, 2741 PG Waddinxveen

Voor uw routebeschrijving klik hier.

Sales - sales@mvl.nl

Ed van Wijk  0683-698855 (e.vanwijk@mvl.nl)

Prepress
Pim van de Laak / Richard Koornneef 0031 (0)88-0180711prepress@mvl.nl
Klik hier voor aanleverspecifcaties (PDF)

Calculatie/Ordermanagement

Xander Dalhuisen (x.dalhuisen@mvl.nl) 0031(0)88-0180704

Logistiekmanager

René Burgmans (r.burgmans@mvl.nl)

Administratie
Karin van Veelen (k.vanveelen@mvl.nl) 0031 (0)88-0180708 (di/wo/do)
Nadja Hagedoorn (n.hagedoorn@mvl.nl) 0031 (0)88-0180709 (ma/di/do.vrij)

Digitale facturen kunnen gestuurd worden naar (administratie@mvl.nl)

Directie
Rodney Meuldijk (r.meuldijk@mvl.nl) 0031 (0)88-0180702
Frans Meuldijk (f.meuldijk@mvl.nl)  0031 (0)88-0180703

Tom Gransbergen 0681-039936 (t.gransbergen@mvl.nl)